it3

Pastato šildymo, vėdinimo ar oro kondicionavimo sistemos teisingam parinkimui ir įrengimui didelę reikšmę turi kvalifikuotai parengtas tokios sistemos projektas. Tokiu būdu parenkamas ne tik optimaliausias sistemos sprendimas pagal būsto ypatumus ir kliento poreikius, sumažėja montavimo klaidų rizika montuojant, be to,  klientas gauna projekto sąmatą, leidžiančią gana tiksliai numatyti ir valdyti biudžetą. UAB „EKO2ŠILUMA“ teikia kvalifikuotas projektavimo paslaugas, kas ir leidžia klientams pasiekti aukščiau paminėtų tikslų.

PROJEKTUOJAME:

Šildymo sistemas

Vėdinimo ir rekuperacijos sistemas

Oro kondicionavimo sistemas

UAB „EKO2ŠILUMA“ specialistai projektuoja moderniausias ir efektyviausias šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo sistemas tiek individualiems gyvenamiesiems būstams, tiek ir komerciniams, pramoniniams ar kitos paskirties įvairaus ploto pastatams.

ŠVOK sistemos kiekvienu atveju yra kuriamos pagal kliento individualius poreikius bei aplinkybes. Patalpų komfortas, mažiausios įmanomos energijos sąnaudos ir optimali investicija – tai trys pagrindiniai aspektai, į kuriuos orientuojasi projektuotojai.

Pažangi programinė įranga ir kitos priemonės padeda greitai ir tiksliai atlikti projektavimo darbus, paruošti kokybiškus darbo brėžinius, išvengti klaidų, o platus sprendimų spektras suteikia galimybes įrengti optimalias ir šiuolaikiškas sistemas tiek naujuose, tiek ir senuose renovuojamuose pastatuose.

Mūsų projektavimo specialistai nuolat tobulina savo žinias ir ieško dar naujesnių bei efektyvesnių technologijų, todėl klientams galime pasiūlyti geriausius tuo metu įmanomus ŠVOK sprendimus.